اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان رشته های مختلف تحصيلی آزمون دکتری نيمه متمرکز سال 1394 - مرحله تکمیل ظ < اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعيه ثبت نام پذيرفته شدگان رشته های مختلف تحصيلی آزمون دکتری نيمه متمرکز سال 1394 - مرحله تکمیل ظرفیت

 

پذیرفته شده گرامی ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت قبولی جنابعالی در دانشگاه بوعلی سینا و آرزوی توفیق روز افزون موارد ذيل را به اطلاع می رساند.

 

                                                                                     

تاريخ و محل ثبت نام:

 

ردیف

روز

تاریخ

آدرس

1

يكشنبه

1394/12/02

همدان- دانشگاه بوعلي سينا- سازمان مركزي دانشگاه

2

دو شنبه

1394/12/03

مدارک لازم برای ثبت نام:

1-اصل گواهی موقت کارشناسی و کارشناسی ارشد و 2 برگ تصویر آن و یا اصل دانشنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و 2 برگ تصویر آن(درج معدل و تاریخ فراغت از تحصیل در مدرک تحصیلی الزامی است)

تبصره الف- در صورت نداشتن مدارک فوق ، اصل فرم درج شده در ذیل اطلاعیه اعلام اسامی و دو برگ تصویر آن و یا هرنوع گواهی تحت عنوان دانشگاه بوعلی سینا

تبصره ب- پذیرفته شدگانی که دانش آموخته مقطع کارشناسی ناپیوسته بوده اند لازم است اصل و کپی مدرک کاردانی خود را نیز ارائه نمایند.

2- ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد ( ریز نمرات تایید شده الزامی نمی باشد )

3-اصل شناسنامه و دو سری کپی از تمام صفحات آن

4- اصل کارت ملی و کپی آن

5-    شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری

6-ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند « مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری « PH.D» (نیمه متمرکز) سال 1394 مشخص کند (برای برادران).

7-حکم مرخصی سالانه یا ماموریت تحصیلی یا  موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.( در صورتیکه دانشجو اشتغال به کار خود را کتمان نماید و در هر مرحله از تحصیل اشتغال به کار وی محرز گردد از ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل خواهد آمد.)

8-ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجدالشرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان (قطعی و آزمایشی) وزارت علوم تحقیقات و فناوری ( برای پذیرفته شدگان سهمیه دبیری)

9- واریز مبلغ 300/000 ریال (سی هزار تومان) برای صدور کارت دانشجویی (در زمان مراجعه حضوري جهت ثبت نام).

 

تذکرات مهم:


1- حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت نام الزامی است و ثبت نام منحصرا در تاریخهای اعلام شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می پذیرد.

 

2- معدل مقطع کارشناسی (برای کارشناسی ناپیوسته معدل کاردانی و کارشناسی ناپیوسته) و مقطع کارشناسی ارشدپذیرفته شده باید با معدل هایی که قبلا در زمان ثبت نام و یا شرکت در آزمون به سازمان اعلام نموده یکسان باشند بدیهی است در غیر اینصورت ضمن « کان لم یکن» تلقی شدن قبولی از ثبت نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به سازمان سنجش باشد) جدا خودداری خواهدشد.

 

3-از پذیرفته شدگانی که حد اکثر تا تاریخ 1394/11/30 فارغ التحصیل نشده باشند ثبت نام به عمل نخواهد آمد و ضمن « کان لم یکن» تلقی شدن قبولی آنان طبق مقررات با آنان رفتار خواهد شد.

4- در هر مرحله از آزمون (ثبت نام، پذیرش و یا هنگام تحصیل)، چنانچه مشخص گردد که داوطلبی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی لغو و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.


جهت مشاهده اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور كليك كنيد.

rss
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند